PARTNEŘI FC HORKY NAD JIZEROU


SPORT VÁCLAV LAURÝN

Prodáváme širokou škálu sportovních potřeb od ověřených značek. Naše nabídka pokrývá sportovní potřeby pro nejrůznější druhy sportů: fotbal, basketball, jízdní kola, hokej, tenis, squash, badminton, kolečkové brusle,lyžování, turistika, fitness, cvičební náčiní a další.

www.sportlauryn.cz


DVOŘÁK JAROSLAV

Manažer řízení hotovostních procesů UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s.


MUDR. STANISLAV BULÍŘ ANGIOLOGICKÁ AMBULANCE

Jičínská 1135, 293 01 Mladá Boleslav | +420 326 997 107 | bulir@cevniporadna.czHOSPODA U MÁCHALA

Nabízíme Vám příjemné posezení v Zámeckém parku s výhledem na fotbalové hřiště a parkur. Jsme skvělou zastávkou pro cyklisty, vodáky a turisty. Samozřejmostí je pořádání soukromích i firemních akcí.

www.hospodaumachala.webz.cz


OBEC HORKY NAD JIZEROU

Obec Horky nad Jizerou se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se asi jedenáct kilometrů jihozápadně od Mladé Boleslavi. Žije zde přes 500 obyvatel.

www.horkynj.cz


OBEC BRODCE

Obec se nachází mezi rychlostní komunikací R10 Praha - Liberec a řekou Jizerou asi 12 km od Mladé Boleslavi. K poměru počtu obyvatel je městys Brodce poměrně dobře občansky vybaven. V Brodcích rovněž funguje mnoho klubů a spolků.

www.brodce.cz


LAVEL MB - LEŠENÍ LAYHER

Obchodní zastoupení firmy Wilhelm Layher GmbH & Co. KG vzniklo pod hlavičkou firmy Ing. Petr Veselý v Mladé Boleslavi v létě 1991. Tato firma se zabývala výhradně prodejem dílcového lešení Layher. S postupem času se stupňovaly požadavky zákazníků na pronájem materiálu a v roce 1995 vznikla půjčovna dílcového lešení s hlavním skladem v Praze.

www.lavel.cz